Tuvākie pasākumi
Jautājums domei
Ķeguma Novada Ziņas
Attēli un video

Komandas


Lai gan komandā laika gaitā spēlējuši ļoti daudzi spēlētāji, pēdējos gados ir nostiprinājies komandas kodols šādu spēlētāju sastāvā: Mārtiņš Bruģmanis (vārtsargs), Kaspars Salenieks (vārtsargs), aizsargi – Valters Šteins, Normunds Pastars, Armands Arājs, uzbrucēji - Raivis Krastiņš, Jānis Siliņš, Kristaps Rūde, Deivids Strazdiņš. Papildus iespēju robežās uz spēlēm tiek Uldis Siliņš, Raitis Lazdiņš, Jānis Daudze un Mārcis Hunčaks.Birzgales futbola komandas pamatlicējs ir bijušais bijušais Birzgales pamatskolas sporta skolotājs un tagadējais Ķeguma novada sporta metodiķis Edgars Siliņš, kad otrās klases skolēniem tika uzsāktas treniņnodarbības futbolā. Pagāja laiks, kad jaunie futbolisti slīpēja tehniku treniņnodarbībās pret pieaugušākiem jauniešiem, līdz pienāca brīdis, kad Birzgalē pretinieku vairs neatradās. Jaunizveidotā Birzgales futbola komanda savu dalību pirmajās oficiālajās sacensībās uzsāka 2001./2002.gada Ogres telpu futbola čempionātā, kad lielākajai daļai spēlētāju vecums nepārsniedza 14 gadu vecumu. Pirmos gadus komandas sastāvi katru gadu bija mainīgi un komandā spēlēja tādi spēlētāji kā Normunds Pastars, Kaspars Kreimanis, Jānis Siliņš, Jānis Daudze, Arvils Pastars, Kaspars Domaščenko, Edgars Siliņš, Uldis Siliņš, Mārcis Graudiņš, Alvis Dārznieks, Artūrs Dzenis, Kārlis Skujiņš, Emīls Latkovskis, Juris Skābardis, Sandris Biķernieks, Ainārs Krastiņš, Ilja Nazarovs, Romāns Nazarovs, Sergejs Šangins, Kristaps Hunčaks, Armands Arājs, Sandis Bīriņš, Kristaps Krastiņš, Gatis Rastjogins, Andris Pikaļevs, Aleksandrs Leitis, Raivis Krastiņš, Anatolijs Staravoitovs, Mārtiņš Bruģmanis, Valters Šteins, Ivo Zīle, Mārcis Hunčaks, Artūrs Pauļukevičs, Dāvis Janovskis, Kaspars Salenieks, Raitis Lazdiņš, Devids Strazdiņš, Kristaps Rūde.
 
Komandas lielākais sasniegums ir 2010./2011.gada sezonā iegūtā 2.vieta Ogres novada atklātajā telpu futbola čempionātā 2.līgā, kā arī 2012.gadā iekļūšana „Sport 2000” Vidzemes telpu futbola kausa finālturnīrā. Komanda ir ilggadēja pārstāve Ogres vasaras futbola turnīros, kā arī pēdējos trīs gadus piedalās Ogres novada atklātajā čempionātā futbolā 7x7, kas notiek Ogres ģimnāzijas stadionā (augstākais sasniegums 6.vieta 15 komandu konkurencē). Arī šogad komanda ir pieteikusies šajā turnīrā, kur 10 komandu konkurencē būs jācīnās par augstāku vietu kopvērtējumā.
 
Sīkāka informācija par komandas sasniegumiem un reultātiem pieejama šeit.
 
Informāciju sagatavoja,
„SK Birzgale” komandas kapteinis
Jānis Siliņš
 

Fakti par novadu

Platība
490 km2
Iedzīvotāju skaits
5822
Pašvaldības ceļu garums
244 km
Nodarbinātības procents
97,5 %

Noderīgas saites