Tuvākie pasākumi
Jautājums domei
Ķeguma Novada Ziņas
Attēli un video

Jaunumi


Izveidots jauns tūrisma materiāls "100 PIETURVIETAS PIERĪGĀ!"

Pierīgas tūrisma reģiona zīmols EXIT RĪGA šī gada sākumā ir izdevis vēl vienu jaunu informatīvu tūrisma materiālu  - 100 PIETURVIETAS PIERĪGĀ. Šajā brošūrā 23 lappusēs apkopota informācija par 100 brīnišķīgiem tūrisma objektiem un vietām, kas atrodas 10 Pierīgas novados  - Babītē, Baldonē, Ikšķilē, Ķegumā, Lielvārdē, Mārupē, Ogrē, Ropažos, Salaspilī un Stopiņos. Brošūras  elektroniskā versija pieejama Ķeguma novada mājas lapā  www.kegumanovads.lv sadaļā tūrisms,  vai ar telefona palīdzību, nolasot redzamo QR kodu. Tāpat ar informatīvo materiālu var iepazīties pārējos  deviņos Pierīgas novados. Drukātā versijā izdales materiāls un citi informatīvi materiāli ir brīvi pieejami (atbilstoši epidemioloģiskajai situācijai valstī, kas nosaka ierobežojumus iestāžu darbam klātienē)  arī Ķeguma novada pašvaldības sešos publiski pieejamos tūrisma informācijas stendos, līdzās suvenīru tirdzniecības vitrīnām: Ķeguma novada pašvaldības ēkā, Ķeguma dienas centrā, Ķeguma pilsētas bibliotēkā, Rembates Tautas namā,  Ķeguma novada muzejā un Birzgales muzejā "Rūķi".

Ņemot vērā esošo situāciju valstī, daudzi no pakalpojumu sniedzējiem šobrīd nevar uzņemt viesus, tāpēc aicinām baudīt šo laiku svaigā gaisā un apmeklēt tās vietas, kas ir brīvi pieejamas un apskatāmas dabā, ievērojot visus epidemioloģiskos noteikumus, kas saistīti ar COVID-19 izplatību valstī!

100 pieturvietas Pierīgā – tās ir:
- 100 lieliskas iespējas apstāties
- 100 brīnišķīgas emocijas
- 100 nesteidzīgi prieki
- 100 jautri mirkļi kopā
- 100 smaidi… un vēl un vēl…

Rakstu sagatavoja
Ieva Vējone
Projektu vadītāja ar specializāciju uzņēmējdarbības un tūrisma attīstībā

Fakti par novadu

Platība
490 km2
Iedzīvotāju skaits
5822
Pašvaldības ceļu garums
244 km
Nodarbinātības procents
97,5 %

Noderīgas saites