Tuvākie pasākumi
Jautājums domei
Ķeguma Novada Ziņas
Attēli un video

Jaunumi


12.oktobrī notiks apmācību seminārs tūrisma pakalpojuma sniedzējiem.

Pierīgas tūrisma reģions EXIT RĪGA aicina uz otro apmācību semināru tūrisma pakalpojumu sniedzējiem.

Semināra galvenā tēma būs no "Idejas līdz īstenošanai".

Tas norisināsies š.g. 12.oktobrī no pl.10.00 līdz pl.15.00 jaunatklātajā Ogres Centrālajā bibliotēkā (Brīvības iela 35, Ogre, Ogres novads).

Pasākums notiks klātienē, ievērojot visus valstī noteiktos epidemioloģiskās drošības pasākumus - "zaļajā līmenī", bet tam varēs sekot līdzi arī attālināti (par izmantojamo platformu informācija būs drīzumā).

Iepriekšēja pieteikšanās obligāta šeit.

Pasākuma programma pieejama šeit.

Apmācību seminārs tiek organizēts kā viena no projekta “Apkārt Rīgai – vienots tūrisma piedāvājums” (19-00-A019.332.000005) aktivitātēm, kas tiek īstenots Lauku attīstības programmas 2014.—2020. gadam pasākumā “Starpteritoriālā un starpvalstu sadarbība”.

 

Fakti par novadu

Platība
490 km2
Iedzīvotāju skaits
5822
Pašvaldības ceļu garums
244 km
Nodarbinātības procents
97,5 %

Noderīgas saites