Tuvākie pasākumi
Jautājums domei
Ķeguma Novada Ziņas
Attēli un video

Jaunumi


Ķeguma pilsētā atjaunots tūrisma informācijas stends.

Lai uzlabotu un attīstītu tūrisma infrastruktūru Ķeguma pilsētā un tās apkaimē, sadarbībā ar Ogres novada tūrisma informācijas centru, 2021.gada izskaņā tika paveikts vēl viens labs darbiņš - tūrisma informācijas stenda atjaunošana Ķeguma pilsētā pie Lāčplēša ielas. Esošais stends jau sen prasīja savu atjaunošanu un tagad ir ieguvis jaunu izskatu. Stenda metāla konstrukcija netika mainīta, jo tā tika atzīta par pietiekoši labu, tāpēc tika strādāts tikai pie informatīvās plāksnes un rāmja atjaunošanas. Esošajā stendā ikvienam iedzīvotājam un viesim ir pieejama atjaunota informācija latviešu un angļu valodās par Ķeguma pilsētā un tās tuvējā apkaimē esošajiem tūrisma objektiem, pakalpojuma sniedzējiem, naktsmītnēm un ēdināšanas iestādēm. Atjaunotais stends būs noderīgs ikvienam ceļotājam, kas vēlēsies iepazīt Ķegumu daudz tuvāk.


Ieva Vējone
Ķeguma pilsētas pārvaldes Attīstības nodaļas vadītāja p.i


 

Fakti par novadu

Platība
490 km2
Iedzīvotāju skaits
5822
Pašvaldības ceļu garums
244 km
Nodarbinātības procents
97,5 %

Noderīgas saites