Tuvākie pasākumi
Jautājums domei
Ķeguma Novada Ziņas
Attēli un video

Uzņēmējdarbība


LLKC Ogres birojs aicina pieredzes apmaiņas braucienā Ogres novadā – “Dzīvnieku ēdināšana (mājputni) ražības, veselības un ilgmūžības nodrošināšanai” 6.novembrī.

Apmeklējamās saimniecības:

z/s Sprīdīši
Bezstresa apstākļos dētas olas - vistas ir lolotas, labi izstaigājušās un barotas ar pašu rūpētu un pārbaudītu barību (graudkopība) veselības un ilgmūžības nodrošināšanai. Olu šķirošana, fasēšana, realizācija. Majonēzes ražošana.

z/s Kalvāni
Vistas, tītari, zosis, pīles, kā arī gaļas liellopi un aitas. Dabiska barošanas izvēle putnu veselībai – ķiploki, nātres utt. Pirmā bioloģiski sertificētā putnu kautuve Latvijā. Olu un gaļas realizācija.

Dzintari
Dažādi mājputni, zivsaimniecība, dārzeņu audzēšana. Barības izvēles atšķirība cāļiem un pieaugušiem putniem, nodrošinot veselību, ilgmūžību un produktivitāti. Barošana ar no graudu maisījuma veidotām granulām, gliemežvākiem.

Līdzmaksājums: 24,-EUR (t.sk. PVN), iekļaujot saimniecību apmeklējumus, autobusu (no Ogres tehnikuma) un ēdināšanu.

Brauciena laikā tiek nodrošināti dezinfekcijas līdzekļi, mutes un deguna aizsargmaskas, cimdi, kā arī iespēja autobusā ievērot distanci.

Vietu skaits ierobežots.

Dalībniekiem jāapliecina iesaiste lauksaimniecībā.

Informācija un pieteikšanās:
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it., 28331239

Pasākuma laikā iespējama fotografēšana, audio un video ierakstu veikšana ar mērķi atspoguļot pasākuma norises gaitu. Uzņemtais materiāls var tikt reproducēts, izplatīts vai publicēts pasākuma organizatora interneta vietnēs un drukātajos materiālos.

Saimniecību un mežu apmeklējumi tiek nodrošināti Latvijas Lauku attīstības programmas (LAP) investīciju pasākuma 2014.-2020. gadam “Zināšanu pārneses un informācijas pasākumi” apakšpasākuma “Atbalsts saimniecību un mežu apmeklējumiem” ietvaros, LAD Līguma nr. LAD011018/P43. Atbalsta Zemkopības ministrija un Lauku atbalsta dienests.

SAIMNIECĪBU APMEKLĒJUMĀ NEDRĪKST PIEDALĪTIES PERSONAS, KURĀM NOTEIKTA PAŠIZOLĀCIJA, MĀJAS KARANTĪNA VAI STINGRĀ IZOLĀCIJA, KĀ ARĪ PERSONAS, KURĀM IR ELPOŠANAS CEĻU INFEKCIJAS PAZĪMES

Fakti par novadu

Platība
490 km2
Iedzīvotāju skaits
5822
Pašvaldības ceļu garums
244 km
Nodarbinātības procents
97,5 %

Noderīgas saites