Tuvākie pasākumi
Smieklu jogas un Koučinga nodarbības jauniešiem
Jauniešu pasākums > Atpūta
No 09.09.2021 līdz 10.12.2021
Pastaiga gaismas un mūzikas noskaņās - ATCELTS!
Sabiiedrība > Atpūta
29.10.2021
Helovīna mistērijas uzdevumi Rembatē - ATCELTS!
Bērnu pasākums > Atpūta
31.10.2021 18.00
Svecīšu vakars Tomes kapsētās
Sabiiedrība > Piemiņas pasākuma
31.10.2021
Svecīšu vakars Ķeguma kapos
Sabiiedrība > Piemiņas pasākuma
07.11.2021 16.00
Jautājums domei
Ķeguma Novada Ziņas
Attēli un video

Jaunumi


Semināru cikls par uzņēmumu pamatkapitāla pārreģistrāciju uz eiro.

Ķeguma novada pašvaldība vēlas veikt uzņēmēju aptauju, lai noskaidrotu vai mūsu  novadā būtu nepieciešams organizēt šādu semināru.

Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistrs uzņēmējiem piedāvā seminārus par pamatkapitāla pārreģistrāciju uz eiro. Seminārus vadīs Jadviga Neilande, sertificēta nodokļu eksperte, un klātesošajiem būs iespēja jautāt gan par pamatkapitāla pārreģistrāciju, gan citiem ar uzņēmējdarbību saistītiem aspektiem.

Komerclikuma grozījumi no 2014. gada 1. janvāra, kad Latvija kļuva par eirozonas dalībvalsti, nosaka, ka visas reģistrā ierakstītās summas latos ir jāaizstāj ar summām eiro, un SIA un AS līdz 2016. gada 30. jūnijam jāveic pamatkapitāla pārreģistrācija eiro. Tā kā uzņēmēju aktivitāte Komerclikuma prasību izpildē līdz šī gada sākumam tika vērtēta kā zema, tika izstrādāts Komerclikuma grozījumu projekts, kas paredzēja atvieglot pamatkapitāla pārreģistrācijas procesu un dalībnieku reģistra pirmā nodalījuma iesniegšanu. Jaunie Komerclikuma grozījumi stājās spēkā 2015. gada 4. jūnijā. Būtiski atzīmēt, ka šie Komerclikuma grozījumi paredz atvieglojumus, bet tie neatceļ līdzšinējās prasības – dokumenti būs jāiesniedz visām kapitālsabiedrībām.

Plašāka informācija pieejama Latvijas Republikas Uzņēmuma reģistra izveidotajā mājaslapā- www.sakartopapirus.ur.gov.lv, kā arī video pamācībā- https://www.youtube.com/channel/UCa8CrLvnCBx2IBIMsznDoTA/videos

Semināri tiek plānoti 2016. gada janvāra mēnesī. Lūdzam visus ieinteresētos uzņēmējus pieteikties semināram līdz 2015. gada 15. decembrim, aizpildot pieteikuma anketu – šeit.

Komentāri

Pievienot komentāru


  • Atlikuši 500 simboli


Cancel or

Portāla administrācija aicina portāla lietotājus, rakstot publicēšanai domātos komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neizmantot citas personas segvārdu vai „niku”. Ja šie noteikumi netiek ievēroti, portāla administrators ir tiesīgs dzēst noteikumiem neatbilstošos komentārus un ziņot tiesībsargājošās iestādes par iespējamo likuma pārkāpumu.
Komentāru noteikumi

Fakti par novadu

Platība
490 km2
Iedzīvotāju skaits
5822
Pašvaldības ceļu garums
244 km
Nodarbinātības procents
97,5 %

Noderīgas saites