Foto izstāde “Bērna acīm”
No 07.05.2021 līdz 30.06.2021
Rembatē saposīsimies Līgo svētkiem
21.06.2021 18.00
''Visa laba Jāņuzāle, ko pin Līgo vainagā"
22.06.2021 18.00
Ielīgosim Ķegumā!
22.06.2021 19.00
Līgo tirdziņš Ķegumā
22.06.2021 09.00

AS "Latvijas Zaļais punkts" un vides apsaimniekošanas uzņēmums SIA "Eco Baltia vide" sadarbībā ar Ķeguma novada pašvaldību un SIA "Ķeguma stars" kampaņas "Viegla šķirošanās" ietvaros aicina Ķeguma pilsētas un novada iedzīvotājus piedalīties nolietotās un vairs nevajadzīgās elektrotehnikas šķirošanas akcijā, kas no šī gada 1. līdz 31. maijam notiks atkritumu šķirošanas laukumā Ķegumā, Celtnieku ielā 1a.

Visi, kuri akcijas laikā uz laukumu nogādās savu nokalpojušo tehniku, piedalīsies izlozē par noderīgām balvām, tostarp jaunu televizoru.

Akcijā iedzīvotāji var nodot gan lielo sadzīves tehniku, tajā skaitā ledusskapjus, veļas mašīnas, plītis, trauku mazgājamās mašīnas u.c., gan arī mazo tehniku, piemēram, mikroviļņu krāsnis, blenderus, elektriskos svarus, fēnus, virtuves kombainus un citas ierīces, kā arī papildus kopā ar elektroniku var nodot uzkrātās baterijas un akumulatorus.

Pēc elektrotehnikas nodošanas šķirošanas laukumā, ikviens dalībnieks varēs reģistrēties izlozei un pretendēt uz patīkamām un noderīgām balvām, piemēram, veikalu "Maxima" dāvanu kartēm 50 eiro vērtībā, kā arī pārsteiguma balvām no Latvijas Zaļā punkta. Tāpat starp visiem akcijas dalībniekiem tiks izlozēta lielā balva – jauns televizors. Balvu izloze notiks jūnijā, par ko plašāka informācija būs pieejama www.zalais.lv sadaļā "Jaunumi".