Foto izstāde “Bērna acīm”
No 07.05.2021 līdz 30.06.2021
Rembatē saposīsimies Līgo svētkiem
21.06.2021 18.00
''Visa laba Jāņuzāle, ko pin Līgo vainagā"
22.06.2021 18.00
Ielīgosim Ķegumā!
22.06.2021 19.00
Līgo tirdziņš Ķegumā
22.06.2021 09.00

Projektu jaunumi

Kurp doties baudīt pavasari tā, lai nav tālu jābrauc un būtu interesanti visiem? Kur jaukākās piknika vietas? Kurp doties izbraucienā ar velo? Kur varētu tapt instagrammīgākie foto? Noteikti Pierīgā! No plašajām brīvā laika pavadīšanas iespējām atliek vien izvēlēties savējās un mesties piedzīvojumā tepat blakus!

Vienu dienu Pierīgā vari pavadīt, piemēram, šādi:

• “Namdara darbnīca” Garkalnes novadā noteikti būs īstā vieta, ja gribas pikniku ar “pievienoto vērtību”. Te jebkuru iepriecinās sakoptā lauku vide un brīdī, kad būs mazināti pulcēšanās ierobežojumi, noteikti vērts piedalīties kādā no meistarklasēm un izzinošajām ekskursijām.

• Ķeipenes kinostacija Ogres novadā šogad piedāvā jaunumu – izbraucienu drezīnā. Šobrīd pieejama tikai āra ekspozīcija, bet pēc pulcēšanās ierobežojumu mīkstināšanas būs apmeklējama arī pazemē izveidotā izstāžu zāle “Potjomkina aka’’.

• Lielvārdes novada “Andreja Pumpura Lielvārdes muzejs” dos iespēju iejusties eposa “Lāčplēsis” tēlos, izstaigāt vecās Livonijas pilsdrupas un ļauties atdzīvināt taisnības un cīņas garu skulptūru dārzā.

• Olaines novadā veloceliņš uz Līdumu karjeru ir lieliska vieta, jo sākas Olaines Mežaparkā, kurā ir plaša un moderna bērnu rotaļu pilsētiņa, daudz pastaigu taciņu un Baltijā augstākais grafiti mākslas darbs uz 45 metrus augstā ūdenstorņa.

Video tapšana ir viena no LEADER sadarbības projekta „Apkārt Rīgai – vienots tūrisma piedāvājums” aktivitātēm, lai popularizētu tūrisma piedāvājumu reģionā dažādos gadalaikos.

Pavasara epizode ir otrā no kopumā četrām, kas noslēgumā veidos vienu vienotu video par atpūtas un ceļošanas iespējām Pierīgā. Jau iepriekš ziņots, ka projekta sākumposmā tapa pats tūrisma reģiona zīmols EXIT RĪGA, kas apvieno 14 Pierīgas novadus, ir norisinājies apmācību seminārs un izveidota interaktīvā karte.

Sauc savas brīvdienas par EXIT RĪGA un meties piedzīvojumā!

! Aicinām būt atbildīgiem un ceļot, ievērojot valstī noteiktos epidemioloģiskās drošības noteikumus!

Vairāk informācijas par atpūtas un ceļošanas iespējām meklē: www.exitriga.lv vai Facebook kontā EXIT RĪGA.

EXIT RĪGA ir tūrisma reģiona zīmols, kas apvieno tuvējos Pierīgas novadus, piedāvājot plašas tūrisma un izklaides iespējas vien 50 kilometru rādiusā ap galvaspilsētu. Projektu īsteno 6 partnerības un 14 novadu pašvaldības ar mērķi kopīgi aicināt vietējos un ārvalstu  ceļotājus apmeklēt galvaspilsētas tuvumā esošos tūrisma objektus.

Projekts “Apkārt Rīgai – vienots tūrisma piedāvājums” (19-00-A019.332.000005) tiek īstenots Lauku attīstības programmas 2014.—2020. gadam pasākumā “Starpteritoriālā un starpvalstu sadarbība”.