Ķeguma mākslas studijas jubilejas izstāde
No 01.09.2021 līdz 01.10.2021
Smieklu jogas un Koučinga nodarbības jauniešiem
Jauniešu pasākums > Atpūta
No 09.09.2021 līdz 10.12.2021
Ekskursija uz Ogri
No 13.09.2021 līdz 11.10.2021
"Dārzeņu festivāls" Rembatē
25.09.2021 11.00

Projektu jaunumi

EXIT RĪGA sauc dabā arī vasaras vēsajās dienās!

Kā pavadīt brīvo laiku, ja vasara nav tik karsta, kā gribētos? EXIT RĪGA tūrisma piedāvājums ir tik plašs, ka arī vasaras vēsajām dienām var atrast saistošas nodarbes! Lai ģimeniskās pastaigas padarītu interesantākas – sarīkojiet foto konkursu! Kuram izdosies iegūt labāko foto?

Iespējams, interesantākie foto izdosies, ja apmeklēsi:

• Latvijas Universitātes rododendru audzētavu “Babīte” – ziedoši pastaigu ceļi, kas gan var būt skaistāks? Un varbūt, ka izdodas atrast kādu rododendru šķirni, kas nosaukta Tavā vārdā!

• Ķeguma pludmali ar apkārtni – pa ceļam uz iekopto pludmali ikviens varēs izbaudīt un apskatīt rotaļīgos, kā arī nozīmīgākos pilsētas objektus. Grozies kā gribi! Atraktīvi rotējošais soliņš ļaus pavērties uz pilsētu 360 grādos!

• Zoo dārzu “Rezidence’’ Salaspils novada Doles salā, kas pārsteigs ar 100 dažādiem dzīvniekiem no visas pasaules! Tikai 25min braucienā no Rīgas ir iespēja satikt lamas, alpakas, kazas, tītarus, pāvus un pat kamieli! Šeit tos drīkst arī barot.

• “Meža galeriju” Baldonē, kas nesen papildināta ar 14 jaunām gleznām un ir daļa no Baldones Stāstu taku tīkla. Dodies pa vienu no Stāstu takām un atklāj Baldones dabas un kultūrvēsturiskās bagātības ar audiogida palīdzību!

Video tapšana ir viena no LEADER sadarbības projekta „Apkārt Rīgai – vienots tūrisma piedāvājums” aktivitātēm, lai popularizētu tūrisma piedāvājumu reģionā dažādos gadalaikos.

Vasaras epizode jau ir trešā no kopumā četrām, kas noslēgumā veidos vienu vienotu video par atpūtas un ceļošanas iespējām Pierīgā. Jau iepriekš ziņots, ka projekta sākumposmā tapa pats tūrisma reģiona zīmols EXIT RĪGA, kas apvieno 14 Pierīgas novadus, ir norisinājies apmācību seminārs un izveidota interaktīvā karte.

Sauc savas brīvdienas par EXIT RĪGA un meties piedzīvojumā!

! Aicinām būt atbildīgiem un ceļot, ievērojot valstī noteiktos epidemioloģiskās drošības noteikumus!

Vairāk informācijas par atpūtas un ceļošanas iespējām meklē: www.exitriga.lv vai Facebook kontā EXIT RĪGA.

EXIT RĪGA ir tūrisma reģiona zīmols, kas apvieno tuvējos Pierīgas novadus, piedāvājot plašas tūrisma un izklaides iespējas vien 50 kilometru rādiusā ap galvaspilsētu. Projektu īsteno 6 partnerības un 14 novadu pašvaldības ar mērķi kopīgi aicināt vietējos un ārvalstu  ceļotājus apmeklēt galvaspilsētas tuvumā esošos tūrisma objektus.

Projekts “Apkārt Rīgai – vienots tūrisma piedāvājums” (19-00-A019.332.000005) tiek īstenots Lauku attīstības programmas 2014.—2020. gadam pasākumā “Starpteritoriālā un starpvalstu sadarbība”.